23 08 2019

VI. ULUSAL TIP HUKUKU VE TIBBİ BİLİRKİŞİLİK KONGRESİ 4-6 EKİM 2019

VI. ULUSAL TIP HUKUKU ve TIBBİ BİLİRKİŞİLİK KONGRESİ 4-6 Ekim 2019 tarihlerinde Kuşadası’nda Richmond Ephesus Resort Hotel de düzenlenecektir. Bildiri son kabul tarihi gelen istekler üzerine 10 Eylül 2019 olarak güncellenmiştir. KONGRE PROGRAMINDA ÖNE ÇIKAN BAZI KONULARI HATIRLATMAK İSTEDİK:

Özellikle adli tıp uzmanlık öğrencileri için  CİNSEL SALDIRI OLGULARINA YAKLAŞIM VE BİLİRKİŞİLİK (WORKSHOP).  Ayrıca MALULİYET OLGULARININ DEĞERLENDİRMESİ KURSU da bu alanda çalışmak isteyenlerin yararlanabileceği eğitimlerdir.  Bunların yanı sıra Defansif Tıp, Endikasyon dışı işlemler, Sağlıkta şiddet, Maluliyet Bilirkişiliği, Komplikasyonda sorumluluk ve Klinikte Malpraktis bu kongrede ele alacağımız konulardan sadece bir kaçı. Oldukça zengin bilimsel programıyla tıp hukuku alanında çalışanları buluşturan kongremizde deneyim ve beklentileri paylaşmak için sizleri aramızda görmek isteriz. Alanında en uzun soluklu olan kongremizde hem tanışmak hem de bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak dileğiyle…

 

http://www.tiphukukukongresi.com/index.php/genel-bilgiler

http://www.tiphukukukongresi.com/index.php/bilimsel-program

 

Prof.Dr. Erdem Özkara

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı-

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi(SAHUM) Müdürü

http://www.tiphukukukongresi.com

http://www.erdemozkara.net

 

 

 

 

--
Bu iletiyi Google Grupları'ndaki "sahum" grubuna abone olduğunuz için aldınız.
Bu grubun aboneliğinden çıkmak ve bu gruptan artık e-posta almamak için sahum+unsubscribe@googlegroups.com adresine e-posta gönderin.
Bu tartışmayı web'de görüntülemek için https://groups.google.com/d/msgid/sahum/000601d558c4%24d8c7ba60%248a572f20%24%40deu.edu.tr adresini ziyaret edin.